Write!

Gelişmiş Metin Editörü Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34.15 MB
  • Version 7.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Write
Write!; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz oldukça kolay kullanıma sahip bir metin editörü yazılımıdır.

Write!; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz oldukça kolay kullanıma sahip bir metin editörü yazılımıdır.

Program henüz beta aşamasında olması sebebiyle ufak tefek hataları olabileceğini hatırlatmakta fayda görüyorum. Ancak tarayıcılarda olduğu gibi sekmeli yapısı sayesinde tüm yazı işlerinizi oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Oldukça sade bir tasarıma sahip yazılımda dikkatinizi dağıtacak hiç bir özellik bulunmuyor. Bu sebeple programı keyifle kullanabilirsiniz.

Yazdığınız yazılarda yaptığınız hatalarda bildirim yolu ile kullanıcıyı uyaran yazılım henüz Türkçe dil desteğine sahip değil. Bu sebeple Türkçe yazıları henüz kontrol edemiyor.

Yazılımın dikkat çeken bir diğer özelliği olan Otomatik tamamlama ile yazdıklarınızı analiz ederek yazabileceğiniz kelimeleri size önermesi. Ayrıca yazdığınız yazıların yazı tipi, boyutu ve rengini kolayca düzenlemenize imkan tanıyan program ile linkeleme gibi pek çok işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra sadece klavyenizi ve klavyenizde bulunan kısayol tuşları ile yönetebileceğiniz program RTF ve TXT dosyalarını desteklemektedir. Ayrıca yazılımda tercihe göre kişiselleştirme seçenekleri de mevcuttur.

Şuan beta sürümünde olan programı indirerek tüm özellikleri ile deneyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Write! indir